“Анекдот від Геращенко”: соратниця Порошенка уже почала анекдотами підколювати Зеленського

 

Соратниця Порошенка уже почала анекдотами підколювати Зеленського

 

Глава парламентської фракції «Європейська Солідарність» і соратниця екс-президента Ірина Геращенко розповіла про деталі своєї поїздки в Закарпатську область, не забувши в черговий раз дорікнути українцям у виборі глави держави. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Для цього вона привела анекдот, почутий від студентів Ужгородського національного університету про поділ платіжок на газ.

 

Анекдот від Геращенко
Анекдот від Геращенко
 

>

 

По словах Геращенко, студенти, пожартували, що в наступному місяці українці платитимуть за газ вже за чотирма платіжками: перша – за газ, друга – за друга, третя – за любов, а четверта – за те, що нарешті-то у нас нормальна влада, а не бариги. Нарешті, каже соратниця Порошенко, до людей повертається почуття реальності.

Як відомо, з початку 2020 роки українці будуть платити за газ по роздільним платіжками – за обсяги спожитого «блакитного палива» і за його транспортування. Газівники заявляють, що введення абонентської плати дозволить поліпшити газотранспортну інфраструктуру, а отже – якість обслуговування кінцевого споживача.

Проте, багатьох українців засмутило такий поділ – виходить, платити за газ доведеться навіть в тому випадку, якщо їм не користуватися, просто за можливість користуватися і за підключення до газопостачання.

Анекдот від Геращенко

Нагадаємо що сьогодні російські ЗМІ заявили про вбивство фігуранта розслідування катастрофи малазійського лайнера МН-17 на Донбасі Володимира Цемаха. Новину опублікував російський пропагандистський ресурс RT.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------