“Анекдот від Геращенко”: соратниця Порошенка уже почала анекдотами підколювати Зеленського

Соратниця Порошенка уже почала анекдотами підколювати Зеленського

 

Глава парламентської фракції «Європейська Солідарність» і соратниця екс-президента Ірина Геращенко розповіла про деталі своєї поїздки в Закарпатську область, не забувши в черговий раз дорікнути українцям у виборі глави держави. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Для цього вона привела анекдот, почутий від студентів Ужгородського національного університету про поділ платіжок на газ.

 

Анекдот від Геращенко
Анекдот від Геращенко
 

 

По словах Геращенко, студенти, пожартували, що в наступному місяці українці платитимуть за газ вже за чотирма платіжками: перша – за газ, друга – за друга, третя – за любов, а четверта – за те, що нарешті-то у нас нормальна влада, а не бариги. Нарешті, каже соратниця Порошенко, до людей повертається почуття реальності.

Як відомо, з початку 2020 роки українці будуть платити за газ по роздільним платіжками – за обсяги спожитого «блакитного палива» і за його транспортування. Газівники заявляють, що введення абонентської плати дозволить поліпшити газотранспортну інфраструктуру, а отже – якість обслуговування кінцевого споживача.

Проте, багатьох українців засмутило такий поділ – виходить, платити за газ доведеться навіть в тому випадку, якщо їм не користуватися, просто за можливість користуватися і за підключення до газопостачання.

Анекдот від Геращенко

Нагадаємо що сьогодні російські ЗМІ заявили про вбивство фігуранта розслідування катастрофи малазійського лайнера МН-17 на Донбасі Володимира Цемаха. Новину опублікував російський пропагандистський ресурс RT.