«ДедАзар давно вже «поїхав» головою”: Інтерв’ю Азарова Гордону підірвало соцмережі. Відео

«ДедАзар давно вже «поїхав» головою”: Інтерв’ю Азарова Гордону підірвало соцмережі

 

Екс-глава українського уряду Микола Азаров, який втік до Росії після Майдану і почав недавно «скигліти» в інтернеті, розгнівав українців своїм вражаючим і несподіваним одкровенням в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, яке стосується долі України, про це передає replyua.net .

 

 Інтерв'ю Азарова Гордону
Інтерв’ю Азарова Гордону підірвало соцмережі
 

 

Зокрема, високопоставлений чиновник режиму Януковича навіть пустив сльозу, коли почав згадувати про Донбас.

«Проходить російський конкурс« Голос », виступав шахтар з Макіївки і співав українські народні пісні, і так співав – йому аплодували, я аплодував, у мене сльози, грубо кажучи, текли. І він став переможцем цього конкурсу », – видав Азаров. Мало того, не стримавшись,

Микола Янович назвав найстрашнішу помилку свого колишнього патрона Віктора Януковича. «Він відмовився вірити спецслужбам і без потрібної уваги поставився до реалізації державного перевороту», – переконаний Азаров.

А ось українці в соціальних мережах виявилися зовсім неготовими до сліз втікача прем’єр-міністра, розкритикувавши його політику і спогади про його колишні «досягненнях». «ДедАзар давно« поїхав»- у вигнанні капустка не росте !!!», – зазначив Костянтин Клімашенко. «А навіщо Україна повинна слухати кровосісі Азірова?», – запитала Ніна Фурсова.

Відео Youtube Дмитрий Гордон