“Ви еще не *пережевали*, а уже рот открываете!” Як Комаровський “лікував” Яніну Соколову в прямому ефірі. Відео

“Ви еще не *пережевали*, а уже рот открываете!” Як Комаровський “лікував” Яніну Соколову в прямому ефірі

 

Вчорашній ефір у Савіка Шустера виявився спекотним на суперечки, в тому числі, словесна перепалка сталася між лікарем-педіатром Євгеном Комаровським і журналісткою Яніною Соколовою, яка не з чуток знає, що таке рак.

 

Як Комаровський "лікував" Яніну Соколову
Як Комаровський “лікував” Яніну Соколову

 

Зокрема, журналістці не сподобалася критика лікарем колишньої виконувачки обов’язків глави МОЗ Уляни Супрун системи української медицини, яка руйнувалася протягом 70 років.

«Так коли ви останній раз були в простій лікарні.. Не в Київській чи Харківській… Не в Дніпрі чи Запоріжжі. А наприклад в Бахмуті. Для того щоб зрозуміти розвивалася чи ні наша медицина», – заявила йому Яніна Соколова.

«Розумієте, Яніна, я зайшов в операційну, коли ви ще навіть не народилися. Я можу сказати, що в 1950-му році наша медицина була не гірше європейської. І система залишилася до сих пір. Але Супрун цього всього не розуміє», -сказав лікар.

У відповідь на це Соколова назвала Супрун кваліфікованим медиком.

«У нас будь-яка людина, яка пройшла онкологію, онколог! Ось це ви зараз демонструєте. Байдуже ставлення до лікарів. Можете помовчати?», – видав розлючений Комаровський, після чого він продовжив сперечатися. Журналістка промовчала, і не захотіла далі скандалити.

 

Відео Youtube Shuster online

 

Нагадаємо нещодавно Яніна Соколова запропонувала нові умови Нормандського формату:  “Головна умова, Путін повинен взяти в рот!”