Хвороба косить політиків: Ексглава СБУ, мільйонер Валерій Хорошковський підчепив коронавірус. Відео

Ексглава СБУ Хорошковський підчепив коронавірус

Ексглава СБУ, мультимільйонер Хорошковський Валерій підчепив коронавірус, він госпіталізований і підключений до апарату ШВЛ. Факт госпіталізації підтверджує нардеп з ОПЗЖ Вадим Рабинович – він першим оприлюднив цю інформацію на своїй сторінці.

Хорошковський перебуває в Олександрівській лікарні – результати аналізів вже підтвердили COVID-19. Правда, поки невідомо звідки Хорошковський привіз «заразу» – з Ніцци, звідки повернувся 20 березня або з Куршавеля, де разом з іншими політиками і депутатами ВР закривав зимовий сезон.

Ексглава СБУ Хорошковський підчепив коронавірус
Ексглава СБУ Хорошковський підчепив коронавірус
 

Правда, дуже багато хто вважає, що олігарх, який претендує на контроль за митницею, просто вирішив хайпануть – як це роблять голлівудські зірки і ряд європейських політиків,. А багато українців і взагалі бажають колишньому главі СБУ «летального кінця»

«Може, помре? Хоч би встиг заповіт написати на користь України»

«Головне, що не трипер»

«Прикордонна лінія: життя / смерть. Може, зрозуміє, що з долями мільйонів, він, в тому числі зробив. Мій татко помер. Рідний син ховав батька в режимі он-лайн. Від мене співчуття не чекайте».

«Коли вже цей вірус всіх політиків забере? Може, і одужала б Україна».

 

Джерело

Нагадаємо також, що депутат “Слуга народу” Горбенко повідомив, що минулого тижня у нього підскочила велика температура і з’явився кашель. Депутат здав уже три тести на коронавірус, зараз чекає результати останнього.