“Слуга народу” Горбенко заявив, що у нього коронавірус. Він сидів у Раді поруч з Арахіміею і Порошенко

“Слуга народу” Горбенко повідомив, що тест показав у нього коронавірус

“Слуга народу” Горбенко повідомив, що минулого тижня у нього підскочила велика температура і з’явився кашель. Депутат здав уже три тести на коронавірус, зараз чекає результати останнього.

Сьогодні Горбенко на Facebook повідомив що один з його тестів на коронавірус дав позитивний результат.

"Слуга народу" Горбенко
“Слуга народу” Горбенко
 

“Я дійсно в Олександрівській лікарні [в Києві], здав два тести. Один результат негативний, інший – позитивний. Сьогодні здав третій. Чекаємо результатів, їх ще немає”,  – повідомив нардеп.

За його словами, ввечері в середу, 18 березня, у нього піднялася температура, потім з’явився сухий кашель.

“Потім стало легше. У суботу я приїхав в лікарню, наполіг на рентгені, бо при прослуховуванні все нібито було добре. Виявили лівостороннє запалення легенів”, – розповів політик.

Варто відзначити, що його робоче місце в парламенті є сусідами з місцями однопартійців Максима Ткаченко Сергія Іонушас, Олександра Корнієнко і Давида Арахамія. Через прохід від Горбенко розташовані робочі місця Ірини Геращенко та Петра Порошенка.

 

Ruslan Gorbenko

Як ми повідомляли третім випадок хвороби на коронавірус був виявлений у депутата фракції «ОПЗЖ» Олександра Лукашова. Про це в своєму телеграм – каналі розповів нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

Останні новини станом на 23.03.2020

У іншого хворого на коронавірус депутата від групи “Довіра” Сергія Шахова на тлі захворювання почалася пневмонія.

Також відсьогодні вирушає на домашній карантин німецький канцлер Ангела Меркель. За інформацією світових ЗМІ Меркель прийняла таке рішення після того, як у лікаря, який робив їй днями профілактичне щеплення, виявили коронавірусну інфекцію.