“Шановні, ви зовсім охреніли!”: Рабинович змусив депутатів слухати пісню «Священная война» 

Рабинович змусив депутатів слухати пісню «Священная война»

 

 

“Шановні, ви зовсім охреніли!” – сьогодні, на засіданні погоджувальної ради парламенту, такими словами почав свою промову народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабинович.

Рабинович змусив депутатів слухати
Рабинович змусив депутатів слухати пісню «Священная война» 

“Що я хочу сказати? Шановні, ви зовсім охреніли! Ви збираєтеся змусити нас святкувати дні народження фашистів? Ви хочете нас повернути в мракобісся нацизму? Наші герої – це воїни Радянської армії, які визволили від нацизму Європу, звільнили від фашизму Україну, і саме їх ми будемо вшановувати, а не ваших фашистських прихвоснів, які стріляли в спини людей. Вам здається, перемога буде за вами, а й Гітлер думав так, побачите, де буде правда! Фашизм в Україні не пройде!» – заявив Рабинович.

Далі депутат запропонував ввести кримінальну відповідальність за пропаганду фашизму, після чого, попередивши, що у нього ще залишився час, оголосив музичну паузу, дістав мобільний телефон і включив на ньому пісню «Вставай, страна огромная».

«Це мій час», – оголосив Рабинович.

«Ну, Вадим Зіновійович, на виступ, ну, будь ласка, ви можете це саме сказати», – скривився спікер парламенту Дмитро Разумков.

«Я заспіваю:«З фашистської силою темною, з проклятою ордою. Дякую», – проспівав депутат.

 

 

Як ми також сьогодні розповідали, екслідер “Правого сектора”, голова Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош в соціальній мережі розповів які кроки зробив би в кріслі президента України: “Арешт Медведчука. Рабиновича, Коломойського, Портнова, Лукаш”