Як спецназ СБУ штурмом закривав бордель на карантин в Харкові. Відео

Спецназ СБУ штурмом закрив бордель в Харкові

 

У Харкові СБУ накрила мережу інтимних салонів і викрила угрупування, причетне до їх створення. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Спецназ СБУ штурмом закрив бордель в Харкові
Спецназ СБУ штурмом закрив бордель в Харкові

За даними силовиків, четверо організаторів створили в Харкові мережу борделів. Вони шукали жінок, які перебувають у важкому фінансовому становищі, і обіцяли високий дохід, не розкриваючи деталей роботи. Уже в процесі «оформлення на роботу» жінок схиляли до заняття проституцією.

За оцінками правоохоронців, в мережі борделів “працювали” більш 100 дівчат. Для координації був створений підпільний «колл-центр». Його оператори приймали замовлення від клієнтів, розміщували в інтернеті рекламу інтим-послуг і оголошення для «вербування» жінок. Для конспірації використовувалися картки іноземних операторів мобільного зв’язку.

Спецназ СБУ штурмом закрив бордель в Харкові

Зараз СБУ вирішує питання про те, щоб повідомити фігурантам про підозру у вчиненні злочину. Їх підозрюють у сутенерстві та залученні в заняття проституцією (стаття 303 КК України). В “колл-центрі” і за місцями проживання фігурантів СБУ провела 9 обшуків.

 

Джерело Vgorode

 

 Депутат Верховної Ради Сергій Шахов, який заразився коронавірусом повідомив про погіршення свого стану. Про це він розповів в трансляції на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю. Відео