ДБР передало до суду справу проти Федини та Звіробій про загрози життю Володимиру Зеленському

Слідчі Державного бюро розслідувань передали до суду обвинувальні акти стосовно волонтерки Марусі Звіробій (Олени Самбул) та народного депутата парламенту від партії «Європейська солідарність» Софії Федини.

ДБР передало до суду справу проти Федини та Звіробій
ДБР передало до суду справу проти Федини та Звіробій
 

Дві запеклі подруги звинувачуються в погрозах вбивством президенту України Володимиру Зеленському.

Федині та Звіробій інкримінується вчинення злочину за ч. 1 ст. 346 (погроза вбивством щодо Президента України) і ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) Кримінального кодексу України.

“Справи щодо Олени Самбул та Софії Федини передано до суду”, – розповідають у відомстві. Як уточнюється, обвинувальний акт переданий в один з київських судів.

Нагадаємо що ще у жовтні 2019 року Звіробій разом зі своєю подругою Софією Федіною, депутатом Верховної Ради від «Європейської солідарності», записали відео, в якому обматюкали Володимира Зеленського за його візит в Золоте Луганської області та його зустріч з учасниками незаконних добровольчих батальйонів.

Вони заявили, що Зеленського вб’ють, якщо він продовжить свої поїздки в Донбас, зокрема, за їхніми словами, його можуть підірвати або розстріляти.

ДБР передало до суду справу проти Федини та Звіробій

 

Джерело

Проти Звіробій СБУ відкрило кримінальну справу, однак суд залишив її на свободі через небажання прокурорів застосувати до неї будь-яку міру запобіжного заходу.