“Хто його пускає в АТО в такій яскравій сорочці”: Федина біля ДБР знову домахалась до Зеленського. Відео

“Хто його пускає в АТО в такій яскравій сорочці”: Федина біля ДБР знову домахалась до Зеленського

Сьогодні народна депутатка від партії “Європейська солідарність” Софія Федина сходила на допит в Державне бюро розслідувань. У ДБР вона мала намір розповісти слідчим про те, що на Донбасі ще й досі стріляють.

 

Федина біля ДБР
Софія Федина біля ДБР

 

Після виходу із будівлі Бюро розслідувань Федина дала інтерв’ю українськім ЗМІ. Як завжди вона не змогла щоб не зчепити президента України Володимира Зеленського.

“У мене сьогодні величезні запитання до служби безпеки президента. Хто його пустив в АТО в такій яскравій сорочці?” – висловилась глумливо вона.

Також Федина знову пожалілася що президент Зеленський так і не наважується на зустріч з нею, та Марусею Звіробій. Вона попросила президента зустрітися з нею в присутності журналістів.

“Я знову звертаюся до президента Зеленського, якщо його настільки зачепили мої і Марусині слова від 26 жовтня 2019 року: я запрошую на відкриту зустріч, з усією пресою. Щоб ми перед камерами проговорили те, що сталося”, – заявила в кінці Софія Федина.

 

Відео Youtube НАШ

Як ми уже писали, нещодавно волонтерка Маруся Звіробій в залі суду обізвала президента України Володимира Зеленського “с@клом”

Сьогодні також президент України Володимир Зеленський доручив до травня 2020 року погасити борги із зарплати шахтарям. В іншому випадку, за словами президента, без заробітних плат залишаться міністри: Я Вас всіх залишу без зарплати, даю два місяці”