“Дубинський добився свого”: Проти Федини, що загрожувала Зеленському, порушили кримінальну справу

“Дубинський добився свого”: Проти Федини, що загрожувала Зеленському, порушили кримінальну справу

 

ДБР і Генпрокуратура все-таки порушили кримінальну справу стосовно депутата від партії “ПЕС” Федини, яка відкрито погрожувала президенту Зеленському  – якщо він не виконає ультиматумів добровольців.

А ось її подругу, волонтерку Марусю Звіробій, разом з якою було записано «патріотичне відеозвернення» з матами і погрозами на адресу Головнокомандувача, вирішили не чіпати.

 

Проти Федини, що загрожувала
Проти Федини, що загрожувала Зеленському, порушили кримінальну справу
 

 

Ну, щоб довести, що в Україні є свобода слова, аж до закликів до знищення першої особи. У відповідь Маруся знову вийшла в ефір і на блатному жаргоні пояснила, що вибачатися не збирається, а «Зелебобікі» нехай горять далі. Як пише телеграм-канал «Резидент», патріотка не в курсі, що її погрози потрапляють під статті КК.

Коли їй сказали, що вона наговорила на кілька статей Кримінального кодексу (в тому числі, заклики до зміни державного ладу насильницьким шляхом), вона зізналася, що не юрист, і в цьому не розбирається.

«Тупоголова, це добре, що ти не розбираєшся. Незнання законів не звільняє твою дупу від покарання. Ознайомся з 346 статтею і подивися санкції, які тобі належать», – рекомендують волонтерці користувачі соцмереж. Тим більше, що не треба бути правознавцем, щоб розпізнати в лексиці Марусі Звіробій конкретну загрозу.

«Якщо правоохоронні органи будуть жувати соплі, то офіційно можна визнати, що відбувся реванш 8-ми процентних прихильників Порошенко».

До речі, всі зусилля ГПУ-ГБР в спробах покарати ініціатора скандального відео – депутата Софію Федину – навряд чи дадуть результат, оскільки парламентарії все ще захищені недоторканністю.

 

Відео Youtube DubinskyPro