“Краще б Гітлера вибрали, де@@ли”: Звіробій знову накинулася з образами на Зеленського

Звіробій знову накинулася з образами на Зеленського

Скандальна волонтерка Маруся Звіробій, якій уже загрожує кримінальна справа за минулі образи та погрози на адресу президента України Володимира Зеленського знову взялася за старе.

Звіробій знову накинулася з образами на Зеленського
Звіробій знову накинулася з образами на Зеленського

Сьогодні Звіробій опублікувала новий образливий пост на адресу президента у себе на сторінці в Фейсбук. Вона написала короткий гнівний пост, закінчивши його словами: «Краще б ви Гітлера вибрали, де … ли».

Так вона відреагувала на пост в соцмережах, в якому згадуються люди, часто на публіці показують язик. Його автор зазначає, що висунутий язик свідчить про «синдром Ангельмана»: «Візуально пацієнти нагадують образ “петрушки”- персонажа, який завжди сміється»

В соціальній мережі адекватні користувачі просто сміються над такими порівняннями з Зеленським, та пропонують Звіробій пройти психічну перевірку.

“Боже мій скільки лайна ця людина уже вилила на всіх”, “В мене е знайомий лікар в психдиспансері, я готовий оплатити сам перевірку Звіробій на адекватність”, “Хто вже їй зможе рота закрити”, – коментують користувачі скандальну заяву.

Як ми раніше повідомляли, Марусі Звіробій було вручено їй обвинувальний акт у справі, за якою Володимир Зеленський проходить потерпілим. Відеозвернення, яке стало причиною кримінального переслідування Звіробій і Федини, з’явилося після того, як президент побував в населеному пункті Золоте на Донбасі та поспілкувався з ветеранами АТО.