“Ти сядеш Вовка! Або теб вб’ють!”: Звіробій до Зеленського з новими погрозами та образами

Звіробій до Зеленського з новими погрозами та образами

Скандально відома волонтерка, та кандидат в депутати від партії «Європейська солідарність» в Івано-Франківській області Маруся Звіробій в черговий раз в жорсткій формі звернулася до президента України Володимира Зеленського.

Звіробій до Зеленського з новими погрозами
Звіробій до Зеленського з новими погрозами
 

У своєму Telegram-каналі вона привела заяви президента у 2019 і 2020 році, згідно з якими Порошенко не хотів закінчувати війну, однак в інтерв’ю від 25 грудня 2020 року натякнув на нове військовий напад з боку Росії.

Звіробій стверджує, що, таким чином, Зеленський визнав брехню у своїх словах, і зараз стає незрозумілим, чому «він хоче посадити Порошенка». Разом з тим, кандидат у депутати зробила ряд звинувачень на адресу Зеленського і пригрозила йому тюремним ув’язненням.

«Так за що, ти зелена макака, саджаєш сьогодні людей ??? Чому у тебе Єрмак не сидить з оприлюдненими плівками про те, як він посади у твоєму офісі продає. Чому ТИ своїм тупим наказом не надавати допомогу, убив військовослужбовця і не сидиш ??? Я бачу, що у вашій зеленої когорти вже занадто багато підстав для ув’язнення. Ти сядеш Вовка! Я тобі обіцяю, якщо тебе не вб’ють, то ти сядеш!», – написала Маруся Звіробій.

Звіробій до Зеленського з новими погрозами

Як ми також розповідали, нещодавно Маруся Звіробій з образами накинулася на першого президента України Леоніда Кравчука: “Ти гнида, стара прос””тутка та малорос”. ВІДЕО