Зеленський поздоровив волонтерів та влучно підколов Порошенка 

Володимир Зеленський поздоровив українських волонтерів

Сьогодні президент України Володимир Зеленський привітав  українських волонтерів з їхнім святом, та влучно згадав у своєму зверненні свого попередника Петра Порошенка. Про це повідомляють Fakty.ua.

Зеленський поздоровив волонтерів
Володимир Зеленський поздоровив волонтерів

«Деякі політики говорили, що держава у 2014 році могло обійтися і без волонтерів. Ні, не могли. Тому що це було не просто про матеріальне забезпечення військ. Волонтери допомагали Збройним Силам і нашим добровольцям всім необхідним, коли держава не здатна була це забезпечити. І саме волонтери, а не політики згуртували тоді суспільство на захист держави», – заявив Володимир Зеленський.

На думку президента, волонтерів слід покликати на дипломатичну службу, і тоді Україна уникла б маси помилок.

«Було б набагато краще, якби у 2014-2015 роках волонтерів допустили й до виконання особливих дипломатичних завдань держави. Тоді Україна не допустила б ряду політичних помилок, з наслідками яких припадає досі боротися в переговорному процесі», – підсумував український президент.

Як відомо, у 2015 році Петро Порошенко заявив, що вдячний волонтерам, які взяли на себе забезпечення армії в перші дні війни.

«Без цього вкладу ми б все одно перемогли, але було б набагато важче», – сказав він.

Після піднялася хвилі обурення Порошенко вибачився за невдалу фразу: «Без волонтерів і всього українського народу наша перемога була б неможлива».

Ми також повідомляли, що сьогодні президент України Володимир Зеленський брати участь у відкриті на байковому кладовищі пам’ятника першому космонавту країни Леоніду Каденюку.