Відео з танцюючим президентом України Володимиром Зеленським підірвало соцмережу TikTok

Відео з танцюючим президентом України Володимиром Зеленським підірвало соцмережу TikTok

 

 

У китайській соціальній мережі TikTok, яка останнім часом стає все більш популярною в Україні, набирає популярність відео з танцюючим Володимиром Зеленським. Про це розповідає видання “Страна”.

 

TikTok Зеленский
TikTok Зеленский

 

Станом на 12 лютого ролик, на якому Володимир Зеленський танцює під запальну музику набрав вже 45,8 тисяч лайків. В описі до відео уточнюється, що знято воно було ще до обрання Зеленського президентом.

Дії розгортаються, судячи з усього, в клубі або ресторані. Володимир Зеленський в чорній футболці і джинсах активно рухається під музику: стрибає, піднімає руки і, очевидно, отримує задоволення від того, що відбувається. Поруч з ним танцюють і інші люди, а навпроти знаходиться, швидше за все, його дружина Олена.

 

@leona.lenaP.S. видео снято до президентства ?? без паники, розбійники. #україна #президент #зеленский #люблюукраїну♬ Summer Days – Martin Garrix / Macklemore / Patrick Stump

TikTok Зеленский

Як ми уже писали сьогодні народний депутат Софія Федина прийшла в ГБР, куди її викликали для “підозри”, вона влаштувала мітинг, і озвучила нові образи президенту України Володимиру Зеленському.