“Вбивця” президента Федина не витримала: «Убити Зеленського хотіла не я, а Порошенко»


Федина не витримала: «Убити Зеленського хотіла не я, а Порошенко»

Так сталося що навіть найближчі соратники екс-президента Петра Порошенка зрозуміли що він представляє, і хто він насправді.

Це стало зрозуміло коли вся країна вибирала Володимира Зеленського, а сьогодні це стало зрозуміло в оточенні олігарха.

 

Убити Зеленського хотіла не я, а Порошенко

 

Софія Федина не витримала і всі дізналися, що “вбити” Володимира Зеленського хотів Порошенко і його оточення. Саме вони підмовили депутатку Федину зняти це відео і викласти його в соціальній мережі. Федина відкрито говорить, що партія і оточення Порошенко зрадили її,  і що справедливості немає ніякої.

Але вже через пару днів зірки скандального відео зрозуміли, що ніхто за них заступатися не має наміру: рідна фракція і особисто Порошенко злили відпрацьований матеріал туди, куди і належить в таких випадках. Про це свідчить нервова листування Софії Федини з лідером фракції ПЕС Артуром Герасимовим, яка стала надбанням громадськості.

 

 

Федина ображається, що глава фракції її уникає, хоча у неї на хвості буквально висять слідчі з ГПУ і ДБР. «А якщо вони принесуть повістку? Якщо зловлять мене в Раді?, – нервує вона і висловлює претензії, – Я точно впевнена, що фракція мене не захищає. І Петро Олексійович мене теж не захищає».

А у відповідь отримує відро холодної води: «Як ви уявляєте цей захист, Софія? Ми повинні підтримати ваші погрози вбити Зеленського? Чесно, я вас не розумію», – відповідає Герасимов.

Федина запевняє, що партійне керівництво підштовхнуло її до запису скандального відео і особисто давало їй вказівки. Але її співрозмовник непохитний. «Софія, я не давав ніяких вказівок. Я просив знайти військовослужбовця, волонтерку, щоб вона нагадала Зеленському, що б вона була голосом…», – пише лідер парламентської фракції Порошенко.

«Так що, я тепер в усьому винна?», – здогадується Федина, зрозумівши, що її лише використовували для шантажу Зеленського. щоб вона нагадала Зеленському, що б вона була голосом…»

«Так що, я тепер в усьому винна?», – здогадується Федина, зрозумівши, що її лише використовували для шантажу Зеленського. щоб вона нагадала Зеленському, що б вона була голосом…»,  «Так що, я тепер в усьому винна?», – здогадується Федина, зрозумівши, що її лише використовували для шантажу Зеленського.

 

 

Загрузка...


Optimized with PageSpeed Ninja