“Я б@ядь хвора, а 95 Кварталу ржачно знову”: Федіна влаштувала істеричну промову під стінами ДБР. Відео

Федіна влаштувала скандальну промову під стінами ДБР

Сьогодні народний депутат Софія Федина прийшла в ГБР, куди її викликали для “підозри”, і влаштувала мітинг.

 

Федіна влаштувала скандальну промову
Федіна влаштувала скандальну промову під стінами ДБР

 

Софія Федина прийшла до ДБР, куди її викликали для вручення підозри у справі про погрози президенту Володимиру Зеленському.

Раніше нардеп не з’явилася в ГБР. Після чого її попередили, що можуть застосувати примусовий привід і призначили нову дату – 12 лютого. Після цього вона прийшла за “підозрою” і влаштувала мітинг під стінами ГБР.

Вона заявила, що не приходила, оскільки два тижні хворіла на фолікулярну ангіну.. Як і Маруся Звіробій на суді, вона зробила заяви, що начебто “потерпілий головнокомандувач” злякався розмови двох невідомих йому жінок. І пригадала йому поїздку на передову в “блакитній сорочці” .

Також вона згадала нкдвистів, Голодомор, побитих беркутівцями дітей на Майдані і “95 Квартал”, якому завжди ржачно”.

Депутат каже, що повістка на роботу їй прийшла за півтора, а не три дні, а дві інші (за місцем проживання та місцем реєстрації) вона не бачила. Свій виклик в ГБР вона назвала політичним переслідуванням. Софію Федину супроводжують депутати від “Європейської солідарності”.

 

Джерело

Нагадаємо що нещодавно Маруся Звіробій, якій 10 лютого, Печерський райсуд Києва розглядав обрання запобіжного заходу, назвала президента України Володимира Зеленського “с@клом”

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja