Володимир Зеленський терміново прибув на Донбас та зробив заяву про “режим тиші”. Відео

Зеленський терміново прибув на Донбас та зробив заяву про “режим тиші”

Сьогодні, під час брифінгу в Часовому Яру що на Донбасі президент України Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона прагне підтримати нинішній режим тиші. І якби не порушення з того боку, то вже можна було б переходити до наступного етапу припинення війни.

Зеленський терміново прибув на Донбас
Зеленський терміново прибув на Донбас
 

Володимир Зеленський розповів, що йому складно пояснити причини успішності нинішнього перемир’я щодо попередніх 20-ти. Але «ми боремося за те, щоб цей режим не порушився, але все може бути. Це життя», – сказав президент.

І додав, що «там багато питань, там багато проблем. Але, в цілому, ми вдячні нашим військовим. Найголовніше – ми хочемо витримати цей режим тиші й кожен день просто не втрачати наших військових. Гарантувати ми нічого не можемо, але ми робимо дуже багато».

Також президент України подякував українським військовим за дотримання режиму тиші. При цьому він пригадав, що забобонний та постукав кулаком по дереву.

Володимир Зеленський наголосив, що зараз найважливіше – це життя українських воїнів та заявив, що влада робить усе можливе для встановлення миру на окупованих територіях.

 

Відео Офіс Президента України 

Як ми також розповідали, дві закляті подруги,  волонтер Маруся Звіробій та депутат парламенту Софія Федина постануть перед судом за погрози життю президента України Володимира Зеленського.

Це стало відомо учора, після того як слідчі  Державного бюро розслідувань направили всі необхідні матеріали до суду.