“Я в шоці, як Ви працюєте”: Зеленський про завод Малишева де за 10 років випустив один танк. Відео


“Я в шоці, як Ви працюєте”: Зеленський про завод Малишева де за 10 років випустив один танк

 

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість тим, що за десять років на заводі ім. Малишева в Харкові було збудувано тількі один танк, а люди працюють безкоштовно і в жахливих умовах.

Трансляцію виступу глави держави 6 листопада вів Офіс президента в Facebook

 

Зеленський про завод Малишева
Зеленський про завод Малишева де за 10 років випустив один танк

 

«Зараз ми були на легендарному заводі Малишева і побачили, що там відбувається. По-перше, я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували для ЗСУ. А статистика така, що в радянські часи виробляли понад 900 танків на рік», – заявив Володимир Зеленський.

Зеленський також поспілкувався з працівниками заводу, які повідомили йому, що їм не платять зарплату вже чотири роки, до того ж, що вона становить в середньому всього 3,5 тис. Гривень.

Президент зазначив, що йому незрозуміло, як людина може працювати на державу з такою зарплатою і «називатися людиною» в таких умовах.

Також гаранта неприємно здивувало, що взимку робітники працювали в приміщенні, де температура була нуль градусів.

«Я прошу вибачення, що я переходжу на таку мову, але ми до народу як до худоби ставимося, а потім хочемо, щоб він поважав владу, Україну, і щоб нікуди не виїжджали, а підприємства працювали», – сказав президент України.

 

Відео Facebook Офіс Президента України 

“Такого в мене не буде, все буде знято”: В Дніпрі на міськраду повісили банер “Ні Капітуляції” Філатов пообіцяв зняти все

Загрузка...