“Такого в мене не буде, все буде знято”: В Дніпрі на міськраду повісили банер, Філатов пообіцяв зняти

“Такого в мене не буде, все буде знято”: В Дніпрі на міськраду повісили банер, Філатов пообіцяв зняти

 

Сьогодні банер з гаслом «Ні капітуляції», який противники «формули Штайнмайера» повісили над входом в будівлю Дніпровської міськради, буде знято. Про це 5 листопада на своїй сторінці в Facebook написав мер Дніпра Борис Філатов.

Вдень 5 листопада активісти влаштували мітинг під вікнами міськради в Дніпрі, вимагаючи від міської влади оприлюднити свою позицію щодо «формули Штайнмайера».

 

В Дніпрі на міськраду повісили банер

 

Право на протест громадян Філатов визнав, але при цьому зазначив, що місцеві ради не повинні втручатися у велику політику, а зобов’язані займатися проблемами міста.

«У мене є своя особиста думка як громадянина з приводу” формули Штайнмайера”, але як чиновник я не збираюся її озвучувати публічно», – заявив Борис Філатов.

Мер Дніпра також пообіцяв перешкоджати будь-яким рішенням Дніпровської ради щодо створення помісної церкви в Україні, використання російської мови і захисту прав ЛГБТ.

Мітингувальникам він запропонував прийти 27 листопада на сесію міськради і висловити свою позицію депутатському корпусу з трибуни.

Раніше проти узгодження плану мирного врегулювання конфлікту в Донбасі публічно виступили депутати Сумської міськради, а також Львівської та Тернопільської облрад.

Міськрада Харкова, навпаки, назвала «формулу Штайнмайера» єдиним шляхом до припинення війни.