“Да перестань читать Фейсбук уже”: Богдан розповів що Зеленський дуже втомився від негативу, який ллється на нього

Богдан розповів що Зеленський дуже втомився від негативу, який ллється на нього

 

Президент України Володимир Зеленський змучений і дуже втомився від негативу, який виливається на нього зі ЗМІ та в соціальних мережах.

Про це глава Офісу президента Андрій Богдан розповів в інтерв’ю виданню «Українська правда», опублікованому у четвер, 31 жовтня.

 

Богдан розповів що Зеленський
Богдан розповів що Зеленський дуже втомився

 

«Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається і з засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає”

Я більш звичний, я іноді йому кажу: “Перестань читати Фейсбук, перестань читати інтернет, це перекручена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії”. Це 100 відсотків правди. Але для нього це дуже болісно», – розповів Богдан.

 

 

Він також зазначив, що постійні міжнародні зустрічі і інтерес до Зеленського, який з’явився після історії з імпічментом Трампа і 14-годинного прес-марафону, забирає у глави держави дуже багато сил. Однак цю зацікавленість, вважає Богдан, необхідно використовувати на благо країни.

Повне інтерв’ю виданню «Українська правда» читайте за посиланням: Андрій Богдан: Зеленський втомився від негативу. Він дуже змучився