Володимир Зеленський офіційно представив Ірину Верещук як кандидата на посаду мера Києва. ВІДЕО

Зеленський офіційно представив Верещук як кандидата на посаду мера Києва

Сьогодні, 20 вересня, відбулася конференція Київської міської організації політичної партії «Слуга народу», на якому глава держави Володимир Зеленський офіційно представив кандидата на пост міського голови Києва Ірина Верещук.

Зеленський офіційно представив Верещук

 

«Дуже часто можна почути, що Києвом зможе ефективно управляти тільки корінний киянин. Ми з вами знаходимося в університеті імені Тараса Шевченка, який народився не в Києві. Як і Грушевський, Драгоманов, які викладали тут. Як і Євген Патон, міст якого щодня служить киянам», – заявив глава держави.

Також він додав що не обов’язково бути корінним жителем, щоб працювати на благо міста. Президент пояснив, що досить бути порядним, працездатним, чесним, талановитим і вкладати в це місто найголовніше – своє серце і свою душу.

«Вірю, що саме таким є людина, яку я хочу представити, – це Ірина Верещук», – заявив Володимир Зеленський.

Відео UA-Stena-Info

Як ми також розповідали, сьогодні, український президент Володимир Зеленський у себе у Фейсбук спільноті звернувся з жорсткою заявою до своїх депутатів із фракції “Слуга народу”: “Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого”, – В.Зеленський.