“А чому без парасольки сьогодні?”: Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку на “1+1”. ВІДЕО

 

Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку на “1+1”

Новий сезон політичного ток-шоу «Право на владу» на “плюсах” ознаменувався, словесною перепалкою між двома народними депутатами Верховної Ради.

Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку
Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку
 

>

Так представниця «Європейської солідарності» Ірина Геращенко та претендент на посаду столичного міського голови Ірина Верещук не знайшли спільної мови в прямому ефірі.

Геращенко не без сарказму запитала Верещук, чому вона прийшла в студію без парасольки, на що та поцікавилася, чи можна таке питання вважати дотепним. Ірина Геращенко відповіла ствердно.

Після цього у своєму виступі Ірина Верещук вирішила нагадати представниці партії Петра Порошенка про те, як попередня влада відзначалася корупційними діями.

«Пані Ірина, мені насправді зонтик дійсно допоміг побачити «Ленінську кузню», Подільсько-Воскресенський міст. Ванти, які пофарбували на «Ленінській кузні» у 2017 році за великі мільйони, сотні мільйонів гривень, які потім кудись зникли. А потім це розкрадання. А потім великі магазини «Рошен», які, як гриби після дощу, виросли в Києві при такому плідному співробітництві пана Порошенка і пана Кличка», – підкреслила Верещук.

Відео ТСН

Як ми раніше також розповідали, депутат “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко, в соціальних мережах опублікувала фотографії з європейського курорту. Але це недуже сподобалось користувачам, які почали писати свої відгуки на ці світлини: “Ей, ніщеброди, ми в Іспанії! А ви де?“

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------