Так, депутат Верховної Ради від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв 4 вересня в ефірі телеканалу «Прямий» заявив, що «вербуванням» російських найманців для роботи нібито в Венесуелі займалася безпосередньо Служба безпеки України (СБУ).

Він продемонстрував відповідний документ, підписаний начальником управління п’ятого департаменту контррозвідки, який свідчить про те, що саме СБУ у 2019-20 роках займалася цією роботою.

А скандальний депутат Олексій Гончаренко заявив в той же день в ефірі телеканалу Україна голові Службі зовнішньої розвідки Валерію Кондратюку, що у вищому керівництві держави зрадник, який «зливає» інформацію спецслужбам РФ.

«Це не тільки безвідповідальна заява, воно дійсно носить сьогодні інформаційно-провокативний характер, який сьогодні деморалізує суспільство, вносить розкол і точно грає не на інтереси України. Станьте нарешті патріотом і тим депутатом, який представляє інтереси народу України», – відповів йому глава СЗР.

Поведінка депутата не підтримали гості студії і ведучий, закликали Гончаренко не жартувати під час обговорення серйозних тем і не перебивати главу Служби. Депутат Ірина Верещук також приєдналася до критики Гончаренко.

На що Гончаренко, у своїй нахабній манері, обурено зауважив: “Хто б говорив, з парасолькою!”.

Відео Shuster online