Зеленський навів жах на аудіо піратів: YouTube канал зі скандальними “записами” прем’єра видалили

YouTube канал зі скандальними  “записами” прем’єра Гончарука видалили

Після того як президент України Володимир Зеленський дав завдання правоохоронцям виявити всіх причетних осіб до опублікованого запису розмов з Гончаруком, канал YouTube  з “записами” прем’єра видалили.

Канал який став днями вельми популярним «Як обдурити президента», який оприлюднив аудіозаписи розмов топ-чиновників, схоже, припинив своє існування.

 

Зеленський навів жах
YouTube канал зі скандальними  “записами” прем’єра видалили
 

 

Так, тепер на сайті, де 15 січня розміщувалися «плівки» із записом нібито розмови прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з керівництвом Національного банку України і членами уряду, замість контенту красується напис про те, що відео недоступне із зазначенням причини.

«Відео недоступне, тому що користувач, який завантажув відео видалив свій аккаунт YouTube», – свідчить напис.

Нагадаємо що в середу, 15 січня, в мережі з’явилися аудіозаписи розмов між людьми з голосами, зокрема, Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой, міністра економіки Тимофія Милованова, першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової і заступник голови НБУ Дмитра Сологуба.

А 17 січня прем’єр-міністр заявив, що написав заяву про відставку і передав його президенту з правом внесення в парламент, щоб «прибрати будь-які сумніви в повазі та довірі до глави держави».

Джерело