“Я цих сучар найду, Вам два тижні”: Зеленський доручив знайти причетних до запису розмов Гончарука

 

Володимир Зеленський доручив силовикам знайти причетних до запису розмов Гончарука

 

Президент України Володимир Зеленський дав завдання правоохоронцям виявити всіх причетних осіб до опублікованого запису розмов з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком.

На це глава держави дав два тижні, повідомляється в Telegram каналі офісу президента.

 

Зеленський доручив силовикам
Зеленський доручив силовикам знайти причетних до запису розмов Гончарука

 

Скандал вибухнув після того, як на YouTube-каналі “Як обдурити президента” був опублікований ролик з аудіозаписом нібито наради щодо курсу гривні. На ньому міністри уряду дозволили собі критику Володимира Зеленського.

Зокрема, він зазначив, що вважає розуміння українським лідером економічних процесів примітивним. Втім, себе Гончарук теж назвав “профаном” в економіці.

 

 

 

Нагадаємо що сьогодні Олексій Гончарук прийняв рішення піти у відставку. Це сталося на тлі того, як в інтернет потрапило прослуховування його розмови, в якому прем’єр зізнався, що нічого не розуміє в економіці.

Так в середу, 15 січня, в мережі з’явилися аудіозаписи розмов між людьми з голосами, зокрема, Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой, міністра економіки Тимофія Милованова, першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової і заступник голови НБУ Дмитра Сологуба.