Новина ДНЯ: Прем’єр-міністр Гончарук подав заяву на звільнення президенту України

 

Прем’єр-міністр Гончарук подав заяву на звільнення президенту України

Прем’єр передав Володимиру Зеленському заяву і пояснив своє рішення

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що написав заяву про відставку і передав його президенту Володимиру Зеленському для подальшого внесення на затвердження Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю, 17 січня.

 

Гончарук подав заяву
Гончарук подав заяву на звільнення

 

У свою чергу Офіс президента також повідомив в Facebook, що отримав заяву Гончарука, і президент її розгляне, про що буде повідомлено окремо.

Глава уряду розписав, які заслуги, на його думку, стоять за його Кабміном, пояснивши, що приводом для відставки став скандал з публікацією записів нарад з питань економічної політики за участю його профільних міністрів і керівництва Нацбанку.

 

 

Нагадаємо, увечері в середу, 15 січня, в мережі з’явилися аудіозаписи розмов між людьми з голосами, зокрема, Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой, міністра економіки Тимофія Милованова, першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової і заступник голови НБУ Дмитра Сологуба.


Як ми також повідомляли глава фракції “Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина“ у Верховній Раді України Юлія Тимошенко виступила з істеричною критикою діяльності президента Володимира Зеленського і партії “Слуга народу”, заявивши, що “їх всіх треба негайно прибирати”.

Джерело