“Сядь, я тобі сказав..Я з тобою потім розберуся”: Як Янукович командував Петром Порошенком. ВІДЕО

“Сядь, я тобі сказав..Я з тобою потім розберуся”: Як Янукович командував Порошенком

Ексголова Харківської обласної державної адміністрації Добкін Михайло розповів Дмитру Гордону про те, що Петро Порошенко, бувши міністром економіки, за часів правління Миколи Азарова, довгий час зберігав образу на Віктора Януковича, який на той момент був на посту президента України.

Як Янукович командував Порошенком
Як Янукович командував Порошенком – М.Добкін
 

Так Добкін передбачає, що п’ятий глава держави Петро Порошенко позбавив статусу колишнього президента Віктора Януковича керуючись образами, що були накопичені їм ще з часів посади міністра економіки, яку Порошенко обіймав до моменту перемоги на виборах президента.

Добкін згадує, як, бувши міністром економіки, Петро Порошенко не зумів відповісти на поставлені запитання Віктора Януковича, який на той момент часу займав пост президента країни, на нараді “Південмашу”.

Ексрегіонал розповів, що на засіданні Петро Порошенко тричі не зміг чітко відповісти на поставлені запитання президентом. Крім того, Янукович пильно дивлячись на нього в присутності всіх міністрів, чиновників і депутатів сказав Порошенко, що з ним «потім розбереться».

А той йому далі починає накидати на пропелер. І Янукович вже не витримує і каже: “Сядь, я тобі сказав!” Той – бух! – і впав у крісло. І він, виходить, така бліда поганка у всьому залі.

У відповідь на грізний вердикт Петро Порошенко почав виправдовуватися перед президентом, тим самим упав в очах політиків, що були присутні на нараді, ще нижче.

Про Порошенка та Януковича на відео із 1 години 10 хвилина інтерв’ю.

Відео В гостях у Гордона

Як ми також розповідали, нещодавно в прямому ефірі “зчепилися” між собою Михайло Добкін та депутата парламенту від “Європейської Солідарності Олексій Гончаренко: Ты тварь, и алкаж..смотри  слюни аж сюда летят”. ВІДЕО