“Ты тварь, слюни аж сюда летят»: Як Добкін з Гончаренко в прямому ефірі алкашами й тварюками обзивалися

Добкін з Гончаренко в прямому ефірі зчепилися між собою

Колишній депутат Ради Михайло Добкін, і чинний депутат Олексій Гончаренко “перегризлися” в прямому ефірі на телеканалі «Україна 24»

Ведучий розповів, що «Європейська солідарність» звернулася до міністерства освіти з вимогою притягнути своїх політиків до телевізійних уроків для дітей на час карантину.

Добкін з Гончаренко в прямому ефірі зчепилися
Добкін з Гончаренко в прямому ефірі зчепилися
 

«Історію, наприклад, можуть викладати В’ятрович та Парубій, а Порошенко, Климпуш-Цинцадзе можуть вести урок англійської, Олексій Гончаренко – французького, Ірина Геращенко – української мови та літератури», – уточнив ведучий.

«Думаю, Геращенко це писала нетвереза, – прокоментував екс-депутат Верховної ради Михайло Добкін. – А якщо серйозно, то як можна доручати вести уроки історії В’ятровичу, думки якого оскаржують історики з його ж оточення? Про Парубія я взагалі не говорю – він взагалі викладати не може».

«Напевно, над нами так господь посміявся, що найсмішніша Рада була з самим смішним спікером, який розмовляти не вмів. Я як депутат ВР, я його не розумів, він слова ковтає. Це, може, вада, над ним не можна сміятися, але якщо у людини є вада, як його можна пропонувати вести уроки для дітей? Щоб потім наші всі діти так розмовляли?» – додав колишній парламентарій.

Прямо в цей час до розмови по відеозв’язку з Одеси підключився скандальний депутат «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«Мені б хотілося відреагувати на слова Михайла Марковичг. Михайла Марковича потрібно лікувати і ізолювати, а реагувати на його слова абсолютно безглуздо. Якщо розповідати, хто як допоміг, то кожен допомагає, як може. Я на свій виборчий округ періодично все що можу привожу, і періодично наводжу в тому числі від фонду Порошенко. І це відбувається по всій країні, але хизуватися цим неправильно», – заявив Гончаренко.

 

Дивіться повне відео між перепалкою політиків на каналі Україна 24

 

Як ми уже повідомляли, сьогодні президент України Володимир Зеленський відвідав наметове містечко для інфекційних хворих COVID-19, 66-го військово-мобільного госпіталю в Донецькій області. Відео