“Отсиди за томос, Петя”: Михайло Добкін похвалився, що ініціював нову справу проти Петра Порошенка 

Михайло Добкін похвалився, що ініціював нову справу проти Петра Порошенка

Екснардеп вважає, що п’ятий президент України Петро Порошенко “використовував релігійне протистояння для перемоги на виборах 2019 року”.

Михайло Добкін ще під час перебування в статусі народного депутата у 2019 році написав заяву в Держбюро розслідувань на Петра Порошенка з вимогою провести розслідування і притягнути його до відповідальності.

Михайло Добкін похвалився, що ініціював нову справу проти Петра Порошенка

 

“Протягом 2017-2019 років Петро Порошенко нехтував фундаментальними правами та свободами громадян і зловживав службовим становищем для досягнення власних цілей … використовував церковні організації і релігійне протистояння для досягнення перемоги на виборах 2019 року. Такі дії Порошенко привели до міжконфесійного протистояння та ворожнечі”, – йдеться в документі.

Заява на 10 сторінках Добкін виклав у своєму телеграм-каналі. Він “згадав” Порошенко томос-тур, втручання в церковні справи та вважає, що п’ятий президент причетний до створення злочинної організації. На думку Добкіна, в діях Порошенко є ознаки складів злочину по ст. 109, 164, 255, 364 КК України.

Про справу через томос першим заявив Петро Порошенко, коли прийшов в ДБР.

 

Михайло Добкін похвалився, що ініціював
Михайло Добкін похвалився, що ініціював нову справу проти Петра Порошенка

Telegram Добкіна

Як ми також розповідали, ексспікер парламенту Андрій Парубій в прямому ефірі каналу “Прямий” звинуватив діючу українську владу та президента Володимира Зеленського у смерті батька Петра Порошенко. Відео