Як Тимошенко в прямому ефірі “мочила” Порошенка

Відставка голови НБУ Якова Смолія – стала головною темою дискусії в студії Савіка Шустера. Зібралася солідна спільнота, включаючи 4-х експрем’єрів і одного чинного.

На початку ефіру Савік Шустер запросив до мікрофона лідера фракції «Батьківщина» Юлію Тимошенко:

“Те, що ви сказали на адресу п’ятого президента України, ми не кожен день чуємо”.

Як Тимошенко в прямому ефірі "мочила" Порошенка
Як Тимошенко в прямому ефірі “мочила” Порошенка

Пішов уривок з програми «Право на владу» телеканалу “1 + 1”, де Тимошенко продемонструвала «фундаментальну працю» і зажадала відставки Якова Смолія.

Юлія Володимирівна панькатися не стала і рвонула з місця в кар’єр мочити Петра Порошенка. Потрясаючи фундаментальною працею, написаною вченими, якого до речі треба було запросити в студію, вона почала розповідати людям, чому вони такі бідні:

“Вони (керівництво НБУ і Порошенко) викачали з депозитів в банках 302 млрд грн! Вони гримнули депозити! Вони конфіскували у середнього класу, у підприємців, бізнесменів, на 448 млрд грн. Це злочин і це вимагає вироку”.

Далі глядачі дізналися, що пан Смолій тоді був разом з Гонтаревою під зовнішнім управлінням:

«Це свідома політика Петра Порошенка, Гонтарева і Смолій – це одна команда, яка повністю користувалася корупційними схемами. Петро Порошенко персонально заробляв на таких схемах. Він заробив на бюджеті, даючи в борг власної держави, 137 млн ​​грн».

По матеріалах видання vesti.ua