Дубинського не пустили на передачу «Свобода слова»

Народного депутата від партії «Слуга народу» Олександра Дубинського не пустили в студію ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером». Про це нардеп повідомив у себе в Telegram-каналі.

Дубинського не пустили на передачу «Свобода слова»
Дубинського не пустили на передачу «Свобода слова»
 

>

«Савік Шустер “обі@рався”, і в студію мене не пустив. А я так хотів розповісти, як його власник “най@буе” кожну українську родину за допомогою в.о. міністра енергетики Буславец. У студії залишилися одні підгодовані негідники, які вам зараз виправдають зниження потужностей АЕС і найвищий тариф на зелену енергетику у світі», – повідомив парламентарій.

За годину до цього Дубинський в соцмережі повідомив, що направляється в студію ток-шоу Шустера. Депутат додав, що спочатку його хотіли запросити дати коментар по скайпу, однак він вирішив особисто бути присутнім в прямому ефірі, щоб обговорювати тарифи віч-на-віч з в.о. міністра енергетики.

У будівлі телестудії Олександр Дубинський записав на відео свою спробу потрапити на ефір, та депутата не включили в список запрошених.

ВИДЕО: Тарифи на електроенергію. Або як я не можу потрапити на ефір Шустера

Джерело

Як ми розповідали раніше, Олександр Дубинський ледь пройшов в будівлю Госбюро розслідувань, яке було оточене прихильниками Петра Порошенко і силовиками. Дубинського почали блокувати, і кричати образливі вигуки активісти,  він з охороною ледь прорвався всередину будівлі ДБР.

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------