Як Шуфрич з Королевською від жителів Слов’янська драпали – «Втеча під крики Ганьба!» ВІДЕО

Як Шуфрич з Королевською від жителів Слов’янська драпали

 

Скандалом закінчилася зустріч з жителями міста Слов’янська для кандидата в мери Павла Придворова, а також народних депутатів від партії “ОПЗЖ” Наталії Королевської та Нестора Шуфрича. Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Як Шуфрич з Королевською від жителів Слов'янська драпали
Як Шуфрич з Королевською від жителів Слов’янська драпали

Очевидці у своїх облікових записах в соціальних мережах повідомляють, що на зустрічі в Слов’янську з кандидатом в мери, коли місцеві жителі поставили свої питання, Шуфрич почав грубіянити людям.

У групі в «Фейсбук» під назвою «Слов’янськ – найкраще місто!» було опубліковано відео цієї зустрічі.  Королівській жителі нагадали про її активну співпрацю з Юлією Тимошенко, після чого вона перейшла в «Партію регіонів», а далі в Опоблок, після чого опинилася в «ОПЗЖ».

Зустріч з виборцями, в ході якої виник скандал, проходили в мікрорайоні Хімік. Шуфрич, замість нормальних, адекватних відповідей на запитання мешканців, почав грубіянити людям.

У підсумку, народні депутати України, усвідомивши, що «справа пахне керосином», поспішно покинули місце проведення заходу. Городяни ж в спину їм кричали: «Чому він не може відповісти на ці питання? Нехай встане і відповість. Ганьба! Ганьба!».
Як ми раніше розповідали, депутат парламенту Нестор Шуфрич в прямому ефірі накинувся з образами на Давида Арахамію. Інцидент трапився через одне із запитань майбутнього опитування на виборах, йдеться про легалізацію медичного канабісу: «Хлопці, що ви курили?”. Н. Шуфрич – ВІДЕО.