Депутатів «Слуг народу» взяв в кільце «Нацкорпус» на Донбасі та не відпускав

Народні депутати, представники фракції «Слуга народу» рано вранці 21 жовтня вирушили з робочою поїздкою на Донбас.

Депутатів "Слуг народу" взяв в кільце "Нацкорпус"
Депутатів «Слуг народу» взяв в кільце «Нацкорпус»

В Донецьку та Луганську області виїхали близько 100 депутатів, які мають намір поспілкуватися як з військовими, так і з цивільним населенням.

Главу фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давида Арахамія, який разом зі своїми колегами вирушив з дводенним візитом в Донбас перед місцевими виборами, взяв в кільце і не відпускав «Нацкорпус». Про це 21 жовтня повідомляє KlymenkoTime в Telegram.

Арахамія відповів, що підтримав тоді експерта, який виступив за скорочення співвідношення небойового складу до бойового. За словами депутата, зараз в Україні 40% армії — не бойовий склад.

«Я з комітету нацбезпеки та оборони, ми розподіляємо бюджет. 90% — це просто зарплати та 10% на нове озброєння. Ви ж прекрасно розумієте, що без нового озброєння армія боєздатною не стане. І для цього треба більшу частину збільшувати на озброєння», — заявив глава фракції «Слуга народу» військовим..

Пізніше депутати «Слуги народу» погрузилися у військові машини, які підігнали до залізничного вокзалу і поїхали в прифронтову зону. Зайняли місця на звичайних дерев’яних лавках.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Под зданием суда по апелляции Медведчука "горячо": Между активистами и "титушками" "ОПЗЖ" вспыхивают стычки. Видео