«Ганьба! Геть зі Львову!»: Наталію Королевську зі скандалом і прокльонами вигнали з львівської ОДА. Відео

«Ганьба! Геть зі Львову!»: Наталію Королевську зі скандалом і прокльонами вигнали з Львівській ОДА

Сьогодні у Львові під час виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів стався скандал з народним депутатом від партії ОПЗЖ Наталією Королевською.

 

Наталію Королевську вигнали з Львівській ОДА
Наталію Королевську вигнали з Львівській ОДА

 

Так на запитання активістів Королевська відмовилася відповідати на питання, чи є Росія країною-агресором. Обурені громадяни закликали її покинути засідання і почали скандувати «Геть зі Львова!», «Ганьба!».

Пізніше Королевська сама заявила що сьогодні у Львові, в знак протесту проти провокацій, організованих “радикалами”, покинула виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань соцполітики.

Як повідомляють українські ЗМІ,, люди, що представилися ветеранами АТО, зайшли на засідання комітету і почали кричати на Королевську, вимагаючи, щоб вона признала що Росія – агресор, а потім почали вимагати, щоб депутатка покинула засідання комітету.

 

Реальний Львів

Як ми уже повідомляли, популярний Харківський блогер, відомий в мережі як “Начальник Харкова” ледь не побив депутата Верховної Ради від партії «Слуга народу» Олександра Куницького, який разом з охоронцем прийшов в “Макдональдс” в Харкові.