“Це все роблять поплічники Януковича”: Нервовий виступ Порошенка з-під суду по справі Чорновіл. Відео

 

Виступ Порошенка з-під суду по справі Чорновіл

У Печерський суд Києва приїхали п’ятий президент України Петро Порошенко, колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, колишній спікер Верховної Ради Андрій Парубій та екс-секретар РНБО Олександр Турчинов, щоб підтримати підозрювану у вбивстві Тетяну Чорновіл

Виступ Порошенка з-під суду по справі Чорновіл
Виступ Порошенка з-під суду по справі Чорновіл
 

>

“Ось це та червона лінія, яку влада перетинає. Справи Федини, Звіробій, Чорновіл – це доказ того, що влада хоче переписати історію”, – розповів Петро Порошенко під будівлею суду.

За словами нардепа Ірини Геращенко, яка також знаходиться в суді, вся партія “ЄС” готова брати на поруки Чорновіл, хоча Яценюк заявив, що така стаття не має на увазі взяття на поруки.

Нагадаємо, 10 квітня 2020 р слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Києві,  повідомили народному депутату України VIII скликання Тетяні Чорновіл про підозру в умисному вбивстві.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, служба безпеки затримала винуватця в підготовці вбивства Адама Осмаєва. Генерал-майор Служби безпеки України (СБУ) Валерій Шайтанов затриманий за підготовку вбивства Адама Осмаєва на замовлення російських спецслужб. Про це повідомила прес-служба СБУ

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------