Затримання на Інститутській. СБУ затримала свого генерала, звинуваченого в державній зраді. Відео

 

СБУ затримала свого генерала, звинуваченого в державній зраді

Служба безпеки затримала винуватця в підготовці вбивства Адама Осмаєва

Генерал-майор Служби безпеки України (СБУ) Валерій Шайтанов затриманий за підготовку вбивства Адама Осмаєва на замовлення російських спецслужб. Про це повідомила прес-служба СБУ у вівторок, 14 квітня.

СБУ затримала свого генерала
СБУ затримала свого генерала
 

>

Повідомляється, що Служба безпеки провела резонансну операцію з викриття та затримання генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, який під прикриттям російських спецслужб спланував вбивство добровольця Адама Осмаєва.

СБУ затримала свого генерала

“Контррозвідка Служби безпеки України провела резонансну спецоперацію з викриття високопоставленого агента ФСБ в вищих ешелонах влади. Так, сьогодні був затриманий генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов, якого підозрюють в державній зраді і скоєнні терористичних актів. Зокрема, за завданням російських спецслужб він планував вбивство відомого добровольця Адама Осмаєва”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Як ми уже розповідали, сьогодні активістка майдана Тетяна Чорновіл прийшла на допит в ДБР. Нагадаємо що ексдепутата звинувачують у підпалі офісу Партії регіонів і вбивстві його співробітника Володимира Захарова. Про підозру Тетяні Чорновіл повідомили слідчі відразу після обшуку в її заміському будинку кілька днів тому.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------