“Мне хуже…поднялась температура, головокружение, и кашель”: Депутат Шахов розповів про погіршення стану

Депутат Шахов розповів про погіршення стану

 

 Депутат Верховної Ради Сергій Шахов, який заразився коронавірусом повідомив про погіршення свого стану. Про це він розповів в трансляції на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю, 20 березня.

Депутат Шахов розповів про погіршення стану

«Сьогодні у мене з’явилося запаморочення, більше кашель і рідкий стілець. Температура вранці була більш-менш нормальна – 37,3. Зараз піднялася. П’ю багато рідини. Сьогодні сьомий день моєї хвороби і, в принципі, я відчувають себе більш-менш, дружина також більш-менш себе відчуває», – повідомив Шахов.

Ми розповідали, що депутат заразився коронавірусом, це стало відомо 18 березня. Шахов також повідомив, що заразив дружину – вони обоє знаходяться на карантині. Депутат був у Європі з 7 по 10 березня, однак стверджує, що заразився коронавірусів саме на Україні.

 

Джерело – Депутат Шахов розповів про погіршення стану

Як ми уже повідомляли, сьогодні президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням до українців, і повідомив новину про першу людину яка вилікувалася від коронавірусу: “Можемо констатувати офіційно – в Україні є перша людина, яка видужала від коронавируса”. Відео