“Куда лезеш, ты одиннадцатая лишняя”: Пенсіонерку виштовхали із салону тролейбус у Сумах. Відео

 

Пенсіонерку виштовхали із салону тролейбус у Сумах

Через загрозу коронавируса, в  Україні ввели обмеження на кількість людей у ​​громадському транспорті, що призводить до конфліктних ситуацій.

Так, в Сумах, як передає «1 + 1», пасажири виштовхали з салону тролейбуса жінку похилого віку, яка не попала в установлений ліміт.

Пенсіонерку виштовхали із салону тролейбус у Сумах
Пенсіонерку виштовхали із салону тролейбус у Сумах
 

>

Одинадцятий – зайвий. У Сумах в умовах обмежень через карантин за кількістю пасажирів стежать самі пасажири. Сьогодні на одній із зупинок в тролейбус зайшла пенсіонерка, але вона не увійшла в оголошений водієм ліміт – не більше десяти пасажирів.

Жінка відмовилась виконати вимогу вийти з салону, і тоді на допомогу кондуктору прийшов інший пасажир. Разом вони виштовхали одинадцяту, тобто небажану пасажирку з салону.

 

Як ми уже повідомляли, з’явилася інформація що президент України Володимир Зеленський, і голова Верховної Ради Дмитро Разумков здали тест для діагностики коронавіруса. Президент в цей момент звів всі контакти до мінімуму, він спілкується тільки з “найближчим” оточенням. Ці запобіжні заходи вжито заради блага всієї країни.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------