Тимошенко покидає нас? Усі ЗМІ почали повідомляти про Юлію Тимошенко, яка покидає велику політику

Українські ЗМІ повідомили що Юлія Тимошенко, покидає велику політику

Юлія Тимошенко, покидає велику політику?Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, за повідомленням українських ЗМІ, прийняла рішення піти з великої політики.

За останніми повідомленнями очікується, що публічно про це Юлія Тимошенко заявить до кінця цього, або на початку наступного року. Про це повідомляє видання “Replyua.net” посилаючись на інформацію, отриману з власних джерел.

Юлія Тимошенко, покидає велику політику?

 

Слід зазначити, що рішення піти з політичної сцени Тимошенко прийняла ще до того, як Олег Ляшко виставив свою кандидатуру на довибори в Раду 9-го скликання по 208-му округу.

Як пояснив журналістам один зі співрозмовників, Юлія Володимирівна раніше зустрічалася з одною дуже впливовою людиною, і після цього прийняла рішення піти з великої політики, тобто, з “гордо піднятою головою”.

А тим часом поки ця новина тільки почала обговорюватися, в середині партії «Батьківщини» вже почалася боротьба за право контролювати політичну силу. Одним з претендентів на роль нового лідера є Олег Ляшко.

Але лідеру “Радикальної партії” спочатку потрібно обратися до парламенту, стати членом фракції «Батьківщина», і після цього увійти в керівництво.

Але при цьому, за посиланням ЗМІ, стара гвардія “політичної сили Тимошенко” на поточний момент більше орієнтується на Владу Молчанову, яка очолює київську організацію партії “Батьківщина”.

Відео Телеканал ZIK

Як ми також розповідали, на днях з’явилася інформація про стан хворої Юлії Тимошенко. Так на своїй сторінці у Фейсбук лідер партії “Батьківщина” повідомила що почалося її поступове повернення до нормального життя:  “Я крок за кроком повертаюся до нормального життя”: Ю.Тимошенко