Радикал Ляшко накинувся на санлікаря Ляшка

 

Скандальний ексдепутат Олег Ляшко завжди знаходиться в центрі уваги, політик відрізняється своєю манерою спілкування і часом не підбирає культурних і важливих слів.

На своїй сторінці в Фейсбуці він опублікував невелике відео в якому звернувся до свого однофамільця. Про це сьогодні розповіло видання “UkrainianWall”.

Радикал Ляшко накинувся на санлікаря Ляшка

На адресу головного санітарного лікаря України звучали не дуже приємні слова. Олег Ляшко засуджує Віктора Ляшко в тому, що через введені їм карантині обмеження дуже постраждали не тільки громадяни країни, а й середній та малий бізнес.

Він попросив його не ганьбити спільне прізвище і якщо у санітарного лікаря є совість, то він покине свій пост самовільно. Далі звучала нецензурна лексика від скандального політика.

Така «новинка» викликала бурю коментарів від користувачів в мережі та вельми неоднозначні емоції. Українці завмерли в очікуванні, чи буде продовження такого скандалу і як відреагує на це звернення Віктор Ляшко.

Радикал Ляшко накинувся на санлікаря Ляшка

Як ми також розповідали, голова радикальної партії Олег Ляшко, та лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко їздили разом до Чернігівської області, щоб поспілкуватися з виборцями. Про це розповів ексдепутат, оприлюднивши відео як вони разом катаються на автомобілі. Відео