“Я крок за кроком повертаюся до нормального життя”: Юлія Тимошенко вперше прокоментувала свій стан

Юлія Тимошенко вперше прокоментувала свій стан

Юлія Тимошенко яка нещодавно захворіла на вірусну хворобу COVID-19 вперше прокоментувала перебіг хвороби, та розповіла як себе почуває наразі.

Юлія Тимошенко вперше прокоментувала свій стан
Юлія Тимошенко вперше прокоментувала свій стан
 

Так лідерка “Батьківщини” на своїй сторінці у Facebook поінформувала, що, нарешті, пережила кризовий стан. Також Тимошенко написала, що почалося її поступове повернення до нормального життя.

За повідомленням політика, «кризовий стан уже вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя».

Також Юлія Тимошенко подякувала всім, хто її лікував і допомагав, передаючи ліки та поради по лікуванню.

«Це все було вчасно, потрібно і все це допомогло мені боротися з цим лихом. Я дякую вам за ваші унікальні теплі слова підтримки, за квіти, за наші спільні фото, які ви передавали мені як символ співчуття і навіть дитячі іграшки», – додала Тимошенко.

Про тяжкий стан лідерки “Батьківщини! Юлії Тимошенко раніше розповіла її прессекретар Марина Сорока. Вона повідомила про дуже тяжкий стан політика: “Тест показав, що у Юлії Володимирівни Covid-19. Стан оцінюється як важкий. Температура до 39. Бореться!”.

А пізніше в українських ЗМІ з’явилася інформація що Юлія Тимошенко перебуває в критичному стані, та навіть була підключена до апарату штучної вентиляції легенів.