У центрі Луцька невідомий захопив автобус із заручниками. Чути постріли: Трансляція НАЖИВО

Вранці у вівторок, 21 липня, в Луцьку чоловік з вибухівкою і зброєю захопив автобус з пасажирами. Поліція Волинської області ввела план “заручник”.

У центрі Луцька невідомий захопив автобус із заручниками
У центрі Луцька невідомий захопив автобус із заручниками
 

>

Сьогодні вранці надійшло повідомлення на лінію “102” про те, що в центрі Луцька чоловік захопив автобус із заручниками, при собі має вибухівку і зброю“, – повідомляє пресслужба поліції.

В автобусі знаходяться близько 20 заручників. Відомостей про можливих постраждалих немає, хоча, як розповів представник поліції, чутні звуки пострілів. При цьому на самому автобусі є механічні пошкодження.

Як розповіли в правоохоронних органах, злочинець на своїй сторінці в соцмережі висловив загальне невдоволення якоюсь системою – ніякої конкретики в його словах немає. Також він не висловлює виразних вимог і на місці захоплення заручників. Поліція продовжує вивчати його соцмережі, а також вести з ним переговори телефоном.

На сторінці терориста у Твіттері трохи публікацій. Обліковий запис було створено на початку липня, і сьогодні він запостив кілька дивних скріншотів.

Відео Сергей Поха

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------