Кличко відзначив день народження під салют, АС/DC і п’єсу Чехова

Мер Києва Віталій Кличко відсвяткував своє 49-річчя в ніч на 19 липня концертом і святковим салютом. Відео з дня народження столичного голови опублікувала в Фейсбуці солістка групи «Не говори мамі» Маришка Грін.

Кличко відзначив день народження
Кличко відзначив день народження

За словами співачки, святкування проходило на березі Канівського водосховища. Для вечірки обрали елітний клуб біля Переяслава-Хмельницького.

У клубі встановили сцену для музикантів групи «Не говори мамі». Вони виконали кілька пісень, в тому числі композицію «Hells Bells» знаменитої метал-групи «AC/DC». Під цю композицію дали святковий салют, який тривав більше ніж хвилину.

Кличко відзначив день народження

Після цього ведучий свята привітав Віталія Кличка, закликав гостей зробити це хором і вийти до мікрофона і привітати мера особисто. В кінці відео чутно, що хтось із гостей зважився взяти мікрофон, щоб привітати Кличко привселюдно.

Відео Юрий Пидгулько

Як ми також розповідали, мер столиці Віталій Кличко знову допустив курйозний ляп у своєму виступі. Так столичний голова під час прямого ефіру переплутав слова «після» з «піська», та не зміг вимовити слово «сенсаційному». Відео