“Нашою країною управляє маріонетка”: Тимошенко в Раді накинулася на Зеленського та депутатів. Відео

Тимошенко в Раді накинулася на Зеленського та депутатів

На позачерговому засіданні Верховної Ради, яке проходить в середу, 13 травня, депутати розглянуть так званий “антиколомойскій” законопроєкт, а також зміни до Господарського та Податкового кодексів.

Тимошенко в Раді накинулася на Зеленського та депутатів
Тимошенко в Раді накинулася на Зеленського

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання парламенту. На засідання зареєструвалися 317 народних депутатів.

Також до Верховної Ради прибув президент України Володимир Зеленський. Після невеликого виступу президента слово надали Юлії Тимошенко, яка у своєму виступі знову почала “чорнити” президента та депутатів “Слуги народу”.

“В що ви перетворюєте країну, чого ви топчете конституцію України…Нашою країною управляють маріонетки які навіть не розуміють що вони роблять і оголошують перемогами явні поразки України”, – заявила Тимошенко.

 

 Джерело

Як ми уже розповідали раніше, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко опублікувала заяву що її політична сила має намір в найкоротші терміни оскаржити в Конституційному суді закон про ринок землі: “Зеленський ти зрадив народ, я іду до суду”

реф