“Ти зрадив народ, я іду до суду”: Тимошенко пригрозила Зеленському судом і непокорою

Тимошенко пригрозила Зеленському судом

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй сторінці в «Фейсбук» опублікувала заяву що її політична сила має намір в найкоротші терміни оскаржити в Конституційному суді закон про ринок землі. Про це повідомляв видання “Replyua.net”.

Тимошенко пригрозила Зеленському судом
Тимошенко пригрозила Зеленському судом

«Ніякого чуда, як ми бачимо, так і не відбулося. Володимир Зеленський таки підписав скандальний документ про розпродаж української землі. Гарант Конституції української держави, роблячи свій вибір між українцями, і зобов’язаннями перед міжнародними аферистами, таки став на бік глобальних спекулянтів. Він просто зрадив свій народ, порушив присягу, яку давав, зазіхнув на конституційний лад і державний суверенітет. Але боротьба на цьому не закінчилася. У найкоротші терміни ми оскаржимо даний документ в Конституційному суді», – написала Юлія Тимошенко.

Як відомо, сьогодні, двадцять восьмого квітня президент України Володимир Олександрович Зеленський поставив свій автограф під законом про ринок землі.

Закон був прийнятий Верховною Радою України тридцять першого березня. При цьому президент назвав це історичним моментом в житті України.

 

Раніше Юлія Тимошенко заявила, що якщо президент Володимир Зеленський не ветує закон про ринок землі, він буде відповідати за свої дії за трьома статтями кримінального кодексу: “Зеленський буде сидіти за трьома статями” Відео

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.