“Сидіть вдома”: Власник похоронної фірми їздить по містах України і переконує всіх дотримуватися карантину. Відео

 

Власник похоронної фірми їздить по містах України і переконує людей дотримуватися карантину

Сидіть вдома – краще дома чім в гробу

У Львівській області своєрідним методом вирішили мотивувати населення дотримуватися карантину. Так власник похоронної фірми возив труну з написом «Сиди вдома» по трьох містах Львівської області.

Сидіть вдома - краще дома чім в гробу
Сидіть вдома – краще дома чім в гробу
 

>

Креатив він перейняв у київського градоначальника Віталія Кличко – той пару днів назад з’явився на публіці в захисній масці з написом «Нехершастать». Ну, а у Львові бізнесмен творчо розвинув цю думку: проїхався зі своєю продукцією з написами «Карантин», «Сиди вдома» по місцях скупчення людей.

Власник ритуальної фірми «Вічність» Степан Пиряник пояснив цю наочну агітацію бажанням закликати земляків дотримуватися умов карантину, нові обмеження якого набули чинності 6 квітня.

За словами Степана Піряника, акцію провели ще в неділю, 5 квітня. Власник похоронного бюро разом з водієм проїхали на катафалку з Трускавця через Стебник в Дрогобич з порожньою чорною труною, а на катафалк наклеїли перечеркнуту напис Covid-19 і ще один – «Stop Covid-19». «Львівський Безенчук» планує зробити ці страхітливі акції щотижневими, щоб лякати людей, які не дотримуються умов карантину.

«Я був від початку карантину на самоізоляції, дотримувався чітко, як повинно бути. І тут виникла необхідність поїхати на роботу в Дрогобич машиною. І я був ошелешений, скільки людей просто на вулиці бовтається. А наша компанія виробляє труни. І я вирішив саме для людей, яким нічого вже не допомагає, ні штрафи, ні вмовляння, ні рекомендації МОЗ, провести таку акцію. Може, хоч таким способом ми їх переконали”, поділився він своїми думками.

 

Джерело

 

Як ми уже розповідали, в смт Слобожанське на Дніпропетровщині стався курйозний випадок. Жителі селища були сильно здивовані, коли вирушили в супермаркет АТБ за покупками. Вони побачили парубка в масці і куркою на повідку. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------