В масці і куркою на повідку: під Дніпром хлопець підірвав мережу, намагаючись уникнути штрафу

 

В масці і куркою на повідку

 

В смт Слобожанське на Дніпропетровщині стався курйозний випадок. Жителі селища були сильно здивовані, коли вирушили в супермаркет АТБ за покупками. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

В масці і куркою на повідку
В масці і куркою на повідку
 

>

У супермаркеті молодий хлопець вигулював домашню тварину. І все б було добре, якби цією твариною не була проста курка. Хлопець вигулював її на поводку, як собаку.

Жителі Слобажанского взялися відразу ж його фотографувати і знімати хлопця. Відео інциденту з’явилося в мережі і стало популярним буквально за добу.

На відео видно, що птахові не подобаються такі прогулянки і увага натовпу – вона всіляко намагається втекти від господаря і виривається, коли той бере її на руки.

Як розцінить такі дії поліція і зоозахисники, поки не відомо, але те, що хлопцеві вдалося уникнути штрафу в 17 тисяч гривень, безспірне.

Відзначимо, що в нових правилах карантину не вказано, з якими конкретно тваринами можна гуляти. Теоретично, птах теж може розглядатися, як домашня тварина. До того ж, хлопець на відео був в масці – він не порушив правила.

 

Як ми уже повідомляли, в Києві невідомий чоловік намагався переплисти Венеціанську протоку на Гідропарку, щоб пробратися на спортивний майданчик. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------