«Я Порошенка на поріг не пущу»: Шустер розповів як ставиться до Порошенка. Відео

Шустер розповів як ставиться до Порошенка

Популярний український журналіст Савік Шустер повідомив про свої відносини з експрезидентами України Петром Порошенком та Віктором Януковичем.

Нагадаємо що ці президенти публічно обіцяли «померти» за передачу «Свобода слова». Савік Шустер поділився про це під час інтерв’ю Олесі Бацман для сайту «ГОРДОН».

Шустер розповів як ставиться до Порошенка
Скріншот: Олеся Бацман / YouTube

«Звичайно, Янукович – людина … Як би це сказати так? .. Це не рівень президента. З точки зору ось цього матеріалу “президент України” – я в ньому цього не відчував – що він президент своєї країни», – заявив Савік Шустер.

Шустер також пригадав, як перед державним візитом в одну з європейських країн Янукович міркував, яке намисто він подарує першої леді.

Згадуючи про закриття передачі «Свобода слова» з часів президентства Петра Порошенка, Савік Шустер сказав:

«Я вважаю, що Петро Олексійович Порошенко в моєму житті зіграв дуже негативну роль. І коли я кажу, що я не об’єктивний, – саме через це. Тому що реально він зруйнував програму, зруйнував бізнес, вигнав практично з країни, зіпсував здоров’я, якщо вже піти далі й далі … Це людина, яка по-справжньому моєму житті приніс величезну кількість шкоди. І я його на один з моїх днів народження запросив».

Шустер розповів як ставиться до Порошенка
Шустер розповів як ставиться до Порошенка

Шустер уточнив, що запрошення на день народження було за часів, коли Порошенко працював міністром економічного розвитку.

«І зараз на день народження, на будь-яке свято додому до себе … Я на поріг не пущу», – підкреслив Шустер.

При цьому він сказав, що після недавнього ефіру потиснув руку Порошенко.

«Ну так, ну потиснув руку. Хоча, звичайно, це робити не треба було. А з іншого боку, а що? А як? Як у футболі: ти що, чи не пожмеш руку? Навіть тієї людини, яка тобі ногу зламав», – зазначив телеведучий.

Про президентів та скандальні ефіри Свободи слова з 1 год. 55 хвилині відео.

Джерело