Новина ДНЯ: СБУ провела обшуки в клініці Андрія Пальчевського «Євролаб». Відео

СБУ провела обшуки в клініці Пальчевського «Євролаб»

Служба безпеки України завітала до Андрія Пальчевського: до телеведучого нагрянули спецслужби через можливе приховування фактів зараження на COVID-19.

Головна причина обшуків клініки «Євролаб» в тому що лабораторія не повідомила про три виявлені випадки захворювання на коронавірус COVID-19, і таким чином, сприяла розвитку епідемії.

СБУ провела обшуки в клініці Пальчевського
СБУ провела обшуки в клініці Пальчевського
 

Зявилася також інформація що саме клініка «Євролаб» робила аналізи екс-главі СБУ Хорошковському, який з курорту Куршавель привіз коронавірус в Україну, а у Пальчевського засекретила його аналізи.

Також позитивний результат на коронавірус тест ще у ряда топ-політиків – їх відправили на повторний огляд у ЄС, і ще тиждень «заражені» вони спокійно розгулювали по Києву, відвідували Кабмін і Верховну раду.

А в умовах боротьби з коронавірусом оперативне інформування державних органів про можливі випадки захворювання є вкрай необхідним для моніторингу і своєчасного реагування на ситуацію, установки та ізоляції контактних осіб для збереження життя і здоров’я українських громадян.

Андпій Пальчевський сам розповів в ефірі каналу «112-Україна»: «Офіційна причина – стаття 113, здається, диверсія проти держави … Спроба прив’язати мене до того, що, нібито, київська лабораторія не повідомила про три випадки захворювання, і, таким чином, сприяла розвитку епідемії», – зізнався телеведучий

Джерело