Данні на ранок 2 квітня: Ще 149 за добу: цифра зростає до тисячі – вже 794 підтверджених – 20 померлих

Статистика хворих на COVID-19 на 2 квітня: 794 підтверджених – 20 померлих

Станом пізній на вечір середи, 1 квітня, кількість тих, хто таки підхопив коронавірус зросла до 794 осіб, повідомляє Центр громадського здоров’я в Facebook.

Статистика хворих на COVID-19
Статистика хворих на COVID-19

Летальних випадків в зв’язку з ускладненнями від COVID-19 зафіксовано вже – два десятка. Однак 13 осіб в Україні змогли одужати і повторний аналіз, який вони пройшли, не показав вірусу в їх організмі. Тобто позитивна динаміка теж присутня. і це радує.

Всі ці дані надані на підставі результатів досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів.

Також повідомляється, що з початку року Центр громадського здоров’я України отримав 3834 підозри на нову коронавірусну інфекцію. “Нагадуємо, що позитивний результат експрес-тесту на COVID-19 не є підтвердженням діагнозу. Хворобу можна встановити тільки на підставі лабораторного дослідження”, – підкреслили в ЦГЗ.

 

Як ми уже розповідали, в Києві більше 60 осіб самовільно покинули готель «Козацький», де проходили обсервацію після прибуття з-за кордону. Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на директора департаменту комунікацій МВС Артема Шевченка.

Останні Новини на 1.04.2020

Джерело

реф